PROGRAM:
Her finner du det trykte programmet for 2017! (PDF)

MERK:
Når det gjelder kampoppsettet er det alltid siste tilgjengelige versjon på kampoppsett-siden som er gjeldende og ikke det trykte programmet!

TIDSSKJEMA 2017 (2018 er ikke klart enda!)

Fredag:
KL 16.00 Innsjekking camping åpner ved Grue Rådhus
KL 17.00 Sekretariatet Gruehallen åpner
KL 17.00 Tivoli åpner
KL 19.00 Kveldsmatservering åpner
KL 22.30 Kveldsmatserveringen stenger
KL 23.00 Innsjekking camping stenger
KL 23.00 Tivoli stenger
KL 23.00 Sekretariatet stenger
KL 24.00 Ro

Lørdag:
KL 06.30 Frokostserveringen åpner
KL 07.00 Sekretariatet åpner
KL 07.00 Innsjekking Camping åpner
KL 08.00 Kampene starter
KL 09.00 Frokostserveringen stenger
KL 09.00 Fotograferingen starter
KL 10.00 Tivoli åpner
KL 11.00 Innsjekking Camping stenger
KL 12.30 Middagsserveringen åpner
KL 15.45 Fotograferingen avsluttes
KL 16.00 Middagsserveringen stenger
KL 16.00 Trekning kvartfinaler jenter 13 år-9er
KL 17.00 Trekning mellomspill A sluttspill smågutter 13 år-9er
KL 17.15 Trekning mellomspill B sluttspill smågutter 13 år-9er
KL 17.30 Kveldsmatserveringen åpner
KL 19.00 Diskotek åpner
KL 19.30 Kveldsmatserveringen stenger
KL 20.30 Sekretariatet stenger
KL 23.00 Diskotek stenger
KL 23.00 Tivoli stenger
KL 24.00 Ro

Søndag:
KL 06.30 Frokostserveringen åpner
KL 07.00 Sekretariatet åpner
KL 08.00 Kampene starter
KL 09.00 Frokostserveringen stenger
KL 09.00 Tivoli åpner
KL 09.00 Trekning kvartfinaler A sluttspill gutter 13 år 9-er
KL 09.45 Trekning kvartfinaler B sluttspill gutter 13 år 9-er
KL 09.55 Trekning semifinaler jenter 13 år 7-er
KL 10.05 Trekning semifinaler jenter 14 år 7-er
KL 10.15 Trekning semifinaler gutter 13/14 år 7-er
KL 10.30 Trekning kvartfinaler gutter 14 år 11-er
KL 10.45 Trekning semifinaler jenter 14 år 9-er
KL 11.00 Trekning semifinaler jenter 13 år 9-er
KL 12.00 Middagsserveringen åpner
KL 12.00 Trekning semifinaler A sluttspill gutter 13 år 9-er
KL 12.45 Trekning semifinaler B sluttspill gutter 13 år 9-er
KL 13.00 Trekning semifinaler gutter 14 år 11-er
KL 13.45 Premieutdelingen starter
KL 14.30 Finale og bronsefinale jenter 14 år 9-er
KL 15.00 Middagsserveringen stenger
KL 15.15 Finale og bronse finale jenter 13 år 9-er
KL 15.30 Finale og bronsefinale gutter 13/14 år 7-er
KL 15.30 Finale og bronsefinale jenter 14 år 7-er
KL 15.30 Finale og bronsefinale jenter 13 år 7-er
KL 16.00 Finale og bronsefinale gutter 14 år 11-er
KL 17.00 Finale A og B sluttspill gutter 13 år 9-er